درباره ما

در دنیای امروز توسعه اینترنت روش های خرید ما را به کلی دگرگون کرده . منافعی موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگو های متداول خرید ترغیب می کند .

ویژگی های طبیعت خیرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما تر شده و همه سخت در تلاش برای پیشرفت های شخصی و جمعی خود هستیم.

دیجی شادی یک فروشگاه اینترنتی تم تولد ، لوازم جشن ، انواع شمع ، بادکنک های متنوع ، خدمات مجالس ، ظروف یکبار مصرف  هدایا همه و همه جزء خدماتی است که فروشگاه اینترنتی دیجی شادی می تواند به صورت آنلاین و اینترنتی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

دیجی شادی نهایت تلاش خود را می کند تا بهترین خدماتی که شایسته با سلیقه مشتری است را ارائه نماید.

محصولات موجود سایت توسط دیجی شادی یا تولید کنندگان داخلی ، وارد کنندگان عمده و اشخاص که با هنر خود کار آفرینی می کنند از بهترین مارک ها و مرغوب ترین کالا ها تهیه و به صورت آنلاین به فروش می رسد.

سیاست قیمت گذاری دجی شادی مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده می باشد . هدف دیجی شادی صرفه جویی در وقت ، زمان و انرژی شماست .

پشتیبانی تمام وقت تیم دیجی شادی از شما ، چنانچه هر مشکلی یا مشاوره ای در مراحل خرید و بعد از خرید داشته باشید می توانید با ما تماس بگیرید در خدمت شما بزرگواران هستیم .